Twoje IP:
54.234.65.78
Licznik odwiedzin:
73688
A A A

Głośniki

 • Strony: 1
 • Creative Inspire T3100

  Głośniki

  Głośniki zaprojektowane by dawać radość ze słuchania muzyki.

  Głośniki Creative Inspire T3100 zapewniają stereofoniczny dźwięk jakości hi-fi podczas odtwarzania muzyki z komputera PC, płaskich ekranów plazmowych lub LCD oraz przenośnych odtwarzaczy MP3. Zestaw zaprojektowano w oparciu o 25-letnie doświadczenie Creative w dziedzinie audio.

 • Creative Inspire T6100

  Głośniki

  Wielokanałowy zestaw głośnikowy o znakomitym brzmieniu.

  Głośniki Creative Inspire T6100 zapewniają niezwykle realistyczny dźwięk otaczający w grach i filmach. Zestaw zaprojektowano w oparciu o 25-letnie doświadczenie Creative w dziedzinie audio. Dzięki zaawansowanej i solidnej konstrukcji głośniki zapewniają wysokiej jakości brzmienie, szczególnie we współpracy z kartą dźwiękową z rodziny Sound Blaster X-Fi.

 • GŁOŚNIKI NATEC 2.0 COYOTE BLACK 20W RMS

  Głośniki

  COYOTE to wysokiej jakości głośniki o nowoczesnej stylistyce, wyposażone w wysokiej jakości membrany zapewniające krystaliczne czyste brzmienie. Wyprowadzone na przedni panel jednego z głośników pokrętła umożliwiają płynną regulację głośności oraz tonów. Produkt posiada ponadto wbudowany wzmacniacz dźwięku oraz wyjście umożliwiające szybkie podłączenie słuchawek. Eleganckie wzornictwo oraz najwyżej jakości dźwięk głośników COYOTE powodują, iż zestaw ten sprawdza się doskonale we współpracy z odtwarzaczami MP3, podczas oglądania filmów oraz słuchania muzyki z komputera.

 • GŁOŚNIKI NATEC 2.1 ORCA BLACK 1500W PMPO

  Głośniki

  ORCA to nowoczesny zestaw głośników o unikalnym kształcie stożków, które idealnie uzupełnią wystrój salonu, sklepu, galerii czy też mieszkania. Produkt wykonany został z najwyższej jakości materiałów, które nadają mu piękny wygląd oraz niepowtarzalne brzmienie. System audio idealny dla komputerów PC i MAC, laptopów, konsoli, odtwarzaczy MP3 i MP4

 • ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-2008 BLACK

  Głośniki

  MC-2008 Progressive Music System

  System 2.0 kanałów z niewielkich rozmiarów głośnikami. Aluminiowe osłony membran głośników. Lakierowane obudowy głośników.
  Zasilanie z zasilacza lub z portu USB!. Wyposażony w specjalną torbę podróżną (Portable Travelling Bag).

 • ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-2050 BLACK

  Głośniki

  System 2.1 kanałów z amplifierem wyposażonym w wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz aktywnymi głośnikami. Kontrola z poziomu pilota na podczerwień oraz panela. Ekranowane magnetycznie głośniki. 5,25" aerodnamiczny subwoofer z efektem super bass. Satelity typu "V" dające krystaliczny dźwięk.

 • ZESTAW GŁOŚNIKOWY PROGRESSIVE MUSIC SYSTEM MC-2110 BROWN

  Głośniki

  MC-2110 to harmonijne połączenie nowoczesnej stylistki i zaawansowanych technologii konstrukcji wzmacniacza i głośników. Zarówno subwoofer, jak i satelity mają prostą i niezwykle elegancką formę.

 • Strony: 1