Twoje IP:
54.234.65.78
Licznik odwiedzin:
73688
A A A

Drukarki

Drukarki atramentowe, laserowe, urządzenia wielofunkcyjne

 • Strony: 1
 • Drukarka Laserowa HP LaserJet P1005 - mono

  Drukarki

  Ta niezawodna i niedroga drukarka LaserJet zapewnia oszczędność miejsca oraz niezmiennie wysoką jakość wydruków. Drukuje z dużą prędkością - do 14 str./min. Jest prosta w instalacji, obsłudze i konserwacji, a jej elegancka, zwarta konstrukcja zajmuje mało miejsca na biurku.

 • Wielofunkcyjne urządzenie - HP Deskjet F2280

  Drukarki

  Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet seria F2200 jest przeznaczone dla użytkowników poszukujących niezawodnego i łatwego w obsłudze modelu o podstawowych funkcjach, oferującego korzystny wskaźnik wartości do ceny, znakomitą jakość wydruków i wiele prostych, ale użytecznych narzędzi

 • Wielofunkcyjne urządzenie - laserowe mono Brothet DCP-7030

  Drukarki

  Doskonałe, przeznaczone dla profesjonalistów oraz małych grup roboczych produkt DCP-7030 to kompaktowe, wysokojakościowe urządzenia z funkcją drukarki, kopiarki i skanera. To wspaniały zestaw w atrakcyjnej cenie.

 • Wielofunkcyjne urządzenie Brother DCP-145C

  Drukarki

  Kolorowa atramentowa drukarka, skaner i kopiarka

  DCP-145C jest kompaktowym, tanim w eksploatacji urządzeniem wielofunkcyjnym. Umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie kolorowych dokumentów oraz zdjęć, zarówno z komputera jak i aparatu cyfrowego za pomocą portu PictBrige.

 • Wielofunkcyjne urządzenie Brother DCP-165C

  Drukarki

  Kolorowa atramentowa drukarka, skaner i kopiarka

  DCP-165C jest urządzeniem wielofunkcyjnym umożliwiającym drukowanie, kopiowanie i skanowanie kolorowych dokumentów oraz zdjęć, zarówno z komputera jak i aparatu cyfrowego za pomocą portu PictBrige. Urządzenie posiada również właściwość odczytywania, zapisywania oraz bezpośredniego wydruku fotografii z karty pamięci, jak również bezpośredniego skanowania do karty pamięci.DCP-165C jest urządzeniem wielofunkcyjnym umożliwiającym drukowanie, kopiowanie i skanowanie kolorowych dokumentów oraz zdjęć, zarówno z komputera jak i aparatu cyfrowego za pomocą portu PictBrige.

 • Wielofunkcyjne urządzenie Brothet DCP-385C

  Drukarki

  Kolorowa atramentowa drukarka, skaner i kopiarka

  DCP-385C jest urządzeniem wielofunkcyjnym umożliwiającym drukowanie, kopiowanie i skanowanie kolorowych dokumentów oraz zdjęć, zarówno z komputera jak i aparatu cyfrowego za pomocą portu PictBrige. Urządzenie posiada również właściwość odczytywania, zapisywania oraz bezpośredniego wydruku fotografii z karty pamięci, jak również bezpośredniego skanowania do karty pamięci.DCP-385C jest urządzeniem wielofunkcyjnym umożliwiającym drukowanie, kopiowanie i skanowanie kolorowych dokumentów oraz zdjęć, zarówno z komputera jak i aparatu cyfrowego za pomocą portu PictBrige.Posiada wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD 3,3".

 • Strony: 1