Twoje IP:
54.234.65.78
Licznik odwiedzin:
73688
A A A

Czytniki kart

Czytniki kart pamięci

 • Strony: 1
 • CARD READER ALL IN ONE CR-107 BLACK/SILVER

  Czytniki kart

  MC-CR107 jest wewnętrznym czytnikiem kart pamięci. Urządzenie pozwala na komunikację z większością popularnych na rynku kart pamięci (patrz specyfikacja poniżej). Czytnik jest instalowany w zatoce 3,5"" obudowy komputerowej, a dzięki 2 dodatkowym wymiennym panelom w kolorze czarnym, srebrnym doskonale kompnuje się niemal z każdą obudową.

 • CARD READER ALL IN ONE CR-COMBO + HUB USB

  Czytniki kart

  MODECOM CR COMBO jest zewnętrznym czytnikiem kart pamięci wraz z 3-portowym pasywnym hubem USB, dzięki czemu użytkownicy mogą być jeszcze bardziej mobilni. Błyskawiczne przesyłanie zdjęć lub innych danych do laptopa bądź dowolnego dostępnego komputera, otwiera nowe możliwości. Kompatybilność czytnika z wieloma rodzajami kart pamięci, pozwala na transfer z różnych urządzeń multimedialnych

 • CARD READER ALL IN ONE CR-MICRO

  Czytniki kart

  Czy nie irytuje Cię, że musisz tak długo czekać, aż Twoja muzyka wreszcie skopiuje się na telefon lub playera? MODECOM CR MICRO pozbawi Cię tego zmartwienia! W kilka minut nagrasz wszystko co chcesz. Nawet nie zdążysz znudzić się patrzeniem na swój mikroskopijny czytnik, a już będziesz miał wszystkie pliki tam gdzie chcesz.

 • CZYTNIK NATEC ALL IN ONE OWL SDHC USB 2.0

  Czytniki kart

  OWL to uniwersalny czytnik kart, obsługujący wszystkie podstawowe standardy pamięci flash dostępne na rynku. Produkt posiada interfejs USB2.0, który umożliwia odczyt oraz zapis kart z maksymalną prędkością 480Mb/s oraz zapewnia wyjątkowo łatwe podłączenie urządzenia do komputera.

 • Strony: 1