Twoje IP:
54.234.65.78
Licznik odwiedzin:
73688
A A A

TORBA DO LAPTOPA PORTLAND

Torby

MODECOM PORTLAND jest solidnie wykonana i ma elegancki, czarny kolor. Została w ciekawy sposób wykończona paskami oraz czerwonymi ozdobami i podszewką, które podkreślają jej sportowy charakter. Całość dopełnia dyskretne i elegancko wyglądające, wytłoczone logo MODECOM na środku pokrywy oraz oryginalne zamknięcie przedniej kieszeni.

MODECOM PORTLAND jest niezwykle funkcjonalna dzięki wielu wygodnym kieszeniom, m.in. na myszkę, kable i inne przedmioty. Torbę można nosić w dłoni trzymając za ergonomiczny uchwyt dodatkowo zabezpieczający przed rozpięciem torby lub na ramieniu, na wygodnym pasku, który przymocowany jest do torby solidnymi karabińczykami. Zapewnia on duży komfort nawet przy dużym obciążeniu torby. Wewnątrz komory na notebooka znajduje się specjalne zabezpieczenie dna i ścianek bocznych, które można wyjąć do prania lub gdy nie jest potrzebne. Z tyłu torba ma uchwyt umożliwiający założenie jej na teleskopową rączkę od walizki podczas podróży.

MODECOM PORTLAND poza notebookiem umożliwia zapakowanie wielu innych przedmiotów, takich jak notes, teczka z dokumentami, telefon, klucze, długopisy, portfel, dokumenty wozu. Torba jest usztywniana dzięki czemu zawartość jest bezpieczna.

Specyfikacja:
" Materiał: Nylon
" Rozmiar notebooka: 15,4"
" 1 komora główna na notebook, zapinana na suwak
" 1 kieszeń na myszkę i kabel zasilający, zapinana na suwak i pod klapą, wyposażona w dodatkowe kieszenie:
" 1 kieszeń wewnętrzna mała
" 1 kieszeń wewnętrzna mała, z klapką z rzepem
" 2 kieszenie wewnętrzne małe, z siatki, z klapką z rzepem
" 1 kieszonka na telefon komórkowy z klapką z rzepem
" 1 mały karabińczyk na pasku na klucze
" 4 przegródki na długopisy
" 1 kieszeń wewnętrzna, duża, np. na dokume