Twoje IP:
54.167.126.106
Licznik odwiedzin:
73673
A A A

Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole, zabawy z przyjaciółmi - dla najmłodszych

Gry dla dzieci

Bohaterowie serialu animowanego „Król Maciuś Pierwszy” zapraszają wszystkich miłośników swoich przygód! Tutaj żaden maluch nie będzie się nudził - wystarczy, że wybierze którąś z siedmiu rewelacyjnych gier! Zabawy te wyróżniają się superkolorową grafiką, niespotykaną dynamiką akcji i... mnóstwem innych atrakcji!!! Ponadto, oprócz olbrzymiej dawki emocji, dostarczają dziecku wielu okazji do popisania się spostrzegawczością i umiejętnością kojarzenia, rozwijają jego kreatywność i stanowią doskonałą pomoc w edukacji przedszkolnej.

Zapraszamy na stronę internetową www.krolestwomaciusia.pl. Tam znajdziecie regulamin i formularz zgłoszeniowy do udziału w programie "Królestwo Maciusia".

ZWIERZAKI
Zaopiekuj się przesympatycznym psiakiem - Hultajem! Sprawdź, czy potrafisz zadbać, by piesek miał pełen brzuszek, był czyściutki oraz... dobrze się z Tobą bawił! Możesz go nauczyć zabawnych sztuczek i posłuszeństwa.

ANIMOWANA KOLOROWANKA
Pokoloruj swych ulubieńców. Czekają tu na Ciebie niesamowite przygody - każda z postaci pokieruje Twoim pędzlem i da Ci znać, gdy coś jej się nie spodoba!

CYMBERGAJ
Król Maciuś zwołał Wielki Turniej Cymbergaja, Ty również możesz wziąć w nim udział! Czeka Cię niezwykle emocjonująca rozgrywka z mieszkańcami Królestwa - a może nawet uda Ci się pokonać samego Generała? Spróbuj!

POŁĄCZ KROPECZKI
W tej zabawie znajdziesz prawdziwy deszcz kolorowych punkcików! Mimo że wyglądają niepozornie, kryją niewiarygodne niespodzianki!! Przekonasz się o tym, gdy tylko połączysz kropki!

WARSZTAT ANTKA
Lubisz majsterkowanie? Antek uwielbia! Zostań jego pomocnikiem!!! Odszukaj potrzebne elementy i złóż zamówione przedmioty, a spełnisz najskrytsze marzenia przyjaciół Maciusia... a nawet samego Króla!

KUKIEŁKOWA PRACOWNIA HANI
W tej zabawie masz szansę stworzyć swoją własną niepowtarzalną kukiełkę! Zawsze możesz ją wydrukować i zrobić przedstawienie dla mamy i taty! Odkryjesz tu wiele zaskakujących elementów, kolorowych obrazków i gadżetów.

ZNIKAJĄCE KLOCKI
Do tej przesympatycznej zabawy zaprasza Cię sam Król Maciuś! Posłuchaj wskazówki i odgadnij, co ma na myśli Twój przyjaciel, a następnie wskaż tę rzecz na ekranie! To wcale nie jest trudne, a nagroda ucieszy każdego!!

PRZYJAZNA DLA DZIECKA GRA POZBAWIONA PRZEMOCY!!!

REWELACYJNIE WESOŁA ZABAWA NIEZWYKLE PASJONUJĄCE GRY KOLOROWE ANIMACJE FANTASTYCZNA DAWKA RADOŚCI!!! Z KRÓLEM MACIUSIEM PIERWSZYM!