Twoje IP:
54.167.126.106
Licznik odwiedzin:
73673
A A A

Kolekcja przedszkolaka - dla najmłodszych

Gry dla dzieci

Wesołe przedszkole Bolka i Lolka - jest to interesujący program edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Znaleźć w nim można to, co dzieci lubią najbardziej, czyli: ciekawe, bogato animowane gry i zabawy; kolorową, bajkową grafikę; zabawne komentarze lektora oraz wspaniałą muzykę. Dziecko poznaje kształty i kolory, literki i cyferki, a także rozwiązuje proste zadania matematyczne. Ćwiczy spostrzegawczość, pamięć i logiczne myślenie.
Program składa się z 24 mówiących kolorowanek i bogato animowanych portretów przyjaciół Bolka i Lolka. Znajdują się w nim animowane puzzle, które można ułożyć na trzy sposoby: jako puzzle tradycyjne, przesuwane i przekładane.


Wesołe przedszkole Koziołka Matołka

Kolejny tytuł z serii edukacji przedszkolnej dla najmłodszych dzieci. Projekt opracowany został według założeń dydaktycznych programu wychowania przedszkolnego. Zawiera siedem interesujących gier i zabaw:
ZWIERZAKI
KOLOROWANKA
BALONY
CZAROWANIE
PUZZLE-WYTŁOCZKI
PINESKI
KOMIKS
Wszystkie wspomagają tok edukacji przedszkolnej, stymulują rozwój umysłowy dziecka oraz twórcze myślenie.

 

Wesołe Przedszkole Reksia” to kolejny tytuł z serii edukacji przedszkolnej dla najmłodszych dzieci. Program opracowany został według założeń dydaktycznych wychowania przedszkolnego.
Zawiera zabawy:
Kolejka
Znikające zabawki
Memo
Klocki
Wesoła Strzelnica
Układanki
Mówiące Kolorowanki

Więcej o grze:


GRY SĄ POZBAWIONE PRZEMOCY!