Twoje IP:
54.167.126.106
Licznik odwiedzin:
73673
A A A

Reksio i Kretes w Akcji! - gra przygodowa

Gry dla dzieci

Niezależny, zręcznościowy dodatek do serii „Przygody Reksia". Nie wymaga instalacji innych gier z serii, ani znajomości treści innych gier z Reksiem – wymaga jedynie koncentracji i zręcznych palców.

Minęło kilka miesięcy od zakończenia wielkiej przygody Reksia i Kretesa. Bohaterowie rozkoszują się upragnionym spokojem. Sielankę przerywa nadejście paczki z Ameryki. To ekskluzywny zestaw gier zręcznościowych o przygodach Reksia i Kretesa. Bohaterowie zasiadają przed konsolą, skonstruowaną przez Koguta Wynalazcę i próbują grać. Przy okazji odkrywają wiele nieścisłości...

Czy w „Skarbie Piratów" Reksio rzeczywiście skakał jak szalony, zbierał monety i walczył z gigantycznymi krabami?

Czy w „Ufo" komandor Kretes przemierzył cały kosmos, strzelając do wszystkiego co się rusza i nie tylko?

Czy w „Czarodziejach" Reksio wykonał niezliczoną liczbę karkołomnych rajdów na miotle, zestrzeliwując kilku czarodziejów i batalion drobiu chaosu?

Czy w „Wehikule Czasu" Reksio z Kretesem pokonali siedem skomplikowanych labiryntów w różnych epokach historycznych, porozumiewając się ze sobą po szambolańsku?

Czy w "Kapitanie Nemo" superheros Kretes odbył podróż do wnętrza Ziemi by wygrzebać kilka starożytnych tablic, pokonując po drodze armię mumionków i innego paskudztwa?

Oczywiście, że nie!

Poznaj alternatywną wersję dotychczasowych przygód dzielnego psa Reksia i jego towarzysza kreta Kretesa. Zobacz, jak bohaterowie gier grają w gry o swoich własnych przygodach!

Skorzystaj z załączonego edytora poziomów i spróbuj samemu stworzyć nową, niebezpieczną przygodę dla kreta Kretesa.